Tootjad

Aquamatic

kaasaskantavad ja statsionaarsed proovivõtuseadmed

Aquamatic Ltd. on Ühendkuningriigi firma, mis 1991. aastast valmistab kvaliteetseid automaatseid heitvee proovivõtuseadmeid.

Bernard

elektriajamid siibritele ja ventiilidele

BERNARD CONTROLS SA asub Prantsusmaal, Gonesse’s. 1930-ndatel aastatel rajatud perefirma tehases valmistatakse elektriajameid siibritele ja ventiilidele.

CYL

nugasiibrid

CYL Knife Valves S.L. asub Hispaanias. Firma on asutatud 1990 ja valmistab nugasiibreid.  

Durag Group

põletid, leegi jälgimise ja juhtimise seadmed, suitsugaaside analüsaatorid

DURAG Group ühendab firmasid DURAG GmbH, Hegwein GmbH, SMITSVONK Holland B.V. ja VEREWA Umwelt- und Prozessmesstechnik GmbH. Firmad valmistavad seadmeid tööstuslikele põlemisprotsessidele ja keskkonna jälgimiseks; tööstuslikke süütureid ja põleteid ning elavhõbeda analüsaatoreid.

Enotec

suitsugaaside mõõte- ja analüüsiseadmed

ENOTEC GmbH asub Saksamaal Marienheides. ENOTEC valmistab mõõtmispunkti paigaldatavaid suitsugaaside mõõte- ja analüüsiseadmeid.

Georg Fischer

tööstusautomaatika ja torusüsteemid

Firma Georg Fischer on asutatud 1802.a. Šveitsis. Meie poolt esindatav tütarfirma Georg Fischer Piping Systems Ltd. asub Schaffhausenis Šveitsis ja valmistab põhiliselt PVC-, PP-, PVDF- ja PE- plastist torusulgureid ning liitmikke. Eraldi tootegrupina valmistab Georg Fischer Piping Systems Ltd. gruppi kuuluv firma George Fischer Signet Inc. mõõteseadmeid vooluhulga, temperatuuri, rõhu, nivoo, pH, ORP ja elektrijuhtivuse mõõtmiseks.

Gormann-Rupp

iseimevad tsentrifugaalpumbad

USA firma Gorman-Rupp valmistab aastast 1933 erinevaid iseimevaid pumpasid heit- ja reoveele, tööstusele, ehitusele, põllumajandusele, kaevandustele jm.

Huba Control

rõhulülitid, rõhu- ja nivooandurid, rõhumõõdumoodulid

Huba Control AG asub Šveitsis Würenlosis. Firma on rajatud 1945. Huba Control valmistab rõhu- ja nivooandureid ning rõhulüliteid mõõtevahemikus 1 mbar kuni 1000 bar.

Knick

pidevtoimelised analüsaatorid vedelikele

Knick Elektronische Messgeräte GmbH & Co. KG­ asub Berliinis. Firma on rajatud 1945. Valmistab kõrge kvaliteediga protsessianalüsaatoreid vee- ja heitveesektorile, energeetika sektorile, keemiatööstusele, farmaatsiatööstusele, biotehnoloogia sektorile ja toiduainetetööstusele.

Köster

siibrid, klapid ja propellerpumbad

Friedrich Köster GmbH & Co. KG asub Saksamaal Heides. 1861 aastal rajatud perefirma valmistab kilpsiibreid, otsa- ja tagasilöögiklappe, propellerpumpasid, vintse, teraskonstruktsioone ning basseinitehnikat.

Netzsch

kruvipumbad, pöördkolbpumbad, voolikpumbad

NETZSCH Pumpen & Systeme GmbH asub Saksamaal, Waldkraiburgis. Firma moodustati aastal 1961 iseseisva üksusena perefirmas NETZSCH Group (rajatud 1873). Toodab Moineau süsteemiga pumpasid NEMO (NEtzsch + MOineau = NEMO).

Sigrist

fotomeetrid

Sigrist-Photometer AG asub Šveitsis Ennetbürgenis ja on asutatud 1946. Firma valmistab fotomeetrilisi mõõteriistu hägususe, värvuse, õlisisalduse, tolmusisalduse, CO, NO jpt. parameetrite jälgimiseks ning tootmisprotsesside optimeerimiseks.

Swan

analüsaatorid puhtale veele, heit- ning reoveele

SWAN Analytical Instruments AG asub Šveitsis Hinwilis. 1991 rajatud firma arendab, toodab ja turustab uue põlvkonna analüsaatoreid puhtale veele, heit- ning reoveele.

Wapro

originaalne otsevoolus paiknev tagasivooluklapp

Rootsi firma Wapro AB arendab, toodab ja turustab otsevoolus paiknevaid tagasivooluklappe WaStop®.

Wilo

pumbad, mikserid, aeraatorid

WILO SE asub Saksamaal.  Saksa firma WILO SE tootevalikus on vee- ja reoveepumbad, mikserid ning mehaanilised aeraatorid.

Wouter Witzel

pöördklapid ja tagasilöögiklapid

Wouter Witzel EuroValve B.V. asub Hollandis, Losseris. 1960-ndatel rajatud firma on üks pioneere vulkaniseeritud kummitihendiga pöördklappide ehk tiibventiilide ja tagasilöögiklappide valmistamisel. Firma põhitoodanguks on pöörd- ning tagasilöögiklapid vedelikele. 2005.a. detsembrist kuulub Wouter Witzel EuroValve B.V. Taani firma AVK Group koosseisu.